5/23/2020
W odpowiedzi na wydane przez Angelo kilka dni temu oficjalne oświadczenie o odejściu z The Kelly Family, Jimmy na Jimmy Kelly Official Facebook Profile poinformował, że wspólnie z resztą rodzeństwa mają już kolejne plany muzyczne i będą kontynuować współpracę jako zespół. Jak zapowiada, nowy projekt będzie bardzo wyjątkowy i z niecierpliwością czeka na możliwość oficjalnego poinformowania o wszystkich szczegółach. Niestety na tę chwilę będziemy musieli jeszcze poczekać do momentu aż wszystko będzie do końca zaplanowane.

5/14/2020
Na Angelo Kelly Official Facebook Profile Angelo opublikował wideo, w którym informuje że oficjalnie zakończył współpracę z The Kelly Family. Ostanie 3,5 roku były dla niego bardzo pracowite, ale dały też mnóstwo satysfakcji i pięknych chwil. Jeśli w przyszłości reszta rodzeństwa zdecyduję się na organizację tras koncertowych The Kelly Family, to Angelo nie będzie w nich uczestniczył, ale jak zapowiada, w razie potrzeby zawsze będzie służył pomocą i dobrą radą. Aktualnie Angelo skupia się na premierze najnowszego albumu, który nagrał wspólnie ze swoją żoną Kirą i piątką ich dzieci: Gabrielem, Helen, Emma, Wiliamem i Josephem. Data premiery płyty Coming Home zaplanowana jest na dzień 22.05.2020.

5/10/2020
Występ Maite w programie ZDF Fernsehgarten w dniu 10.05.2020.

5/10/2020
W dniu 08.05.2020 Maite była gościem w programie Volle Kanne w telewizji VOX.

5/10/2020
W dniu 05.05.2020 na Instagramie odbył się czat na żywo dla programu Prominent!, podczas którego rozmowę z Michaelem Patrickiem przeprowadziła Laura Dahm.
Kelly-Family.pl is an unofficial homepage which has been created so that you could learn more about The Kelly Family. All artists' names, information, materials and photos that you can find on this page are copyrighted to their respective owners and they are here only for personal use or other legal uses. Contact email address: kelly-family.pl@hotmail.com