2/12/2019
Dzisiaj na Kathy Kelly Facebook Profile opublikowana została okładka najnowszego solowego albumu studyjnego Kathy "Wer lacht überlebt", którego premiera zaplanowana jest na dzień 15.03.2019. Album można już przedpremierowo zamawiać na universal-music.de. Wydawnictwo zawierać będzie 11 premierowych utworów zaśpiewanych przez Kathy w języku niemieckim. Szczegółowe informacje na temat płyty dostępne są w dziale Dyskografia.

Niedawno w Berlinie odbyła się sesja zdjęciowa do nowego albumu:Ponadto na Kathy Kelly Facebook Profile Kathy co tydzień odpowie na jedno pytanie, wybrane spośród wszystkich jakie zadane zostaną jej w komentarzach pod nagranym specjalnie na tę okazję wideo.

2/11/2019
Wczoraj odbył się wielki finał programu "Dancing On Ice", w którym jedną z trzech tańczących par byli John z Anette Dytrt. Ostatecznie, w wyniku głosowania telewidzów, program wygrała Sarah Lombardi. Ogromne gratulacje dla John'a i Anette za zajęcie rewelacyjnego drugiego miejsca!

2/8/2019
Najnowszy teledysk Maite, który powstał do piosenki "Heute Nacht für immer".

2/4/2019
John i Anette Dytrt wystąpili wczoraj w półfinale programu "Dancing On Ice" i decyzją telewidzów przeszli do kolejnego odcinka, a więc zatańczą w wielkim finale, który już w przyszłą niedzielę transmitowany będzie w telewizji Sat.1 o godzinie 20:15.

2/3/2019
Reportaż o The Kelly Family "Geschwister zwischen Konkurrenz und Karriere" wyemitowany w dniu 30.01.2019.

Kelly Family - Geschwister zwischen Konkurrenz und Karriere
Kelly-Family.pl is an unofficial homepage which has been created so that you could learn more about The Kelly Family. All artists' names, information, materials and photos that you can find on this page are copyrighted to their respective owners and they are here only for personal use or other legal uses. Contact email address: kelly-family.pl@hotmail.com