9/7/2019
Publikowanych jest coraz więcej szczegółów na temat najnowszego albumu Kelly Family. Na Kelly Family Facebook Profile opublikowane zostało wideo, w którym zespół oficjalnie poinformował, że na nowej płycie "25 Years Later" wydane zostaną nowe premierowe utwory. Natomiast limitowana edycja fan box'a, który dostępny będzie w ilości 10.000 egzemplarzy, zawierać będzie najnowszy album zespołu, płytę z instrumentalnymi wersjami piosenek z nowej płyty oraz z albumu "Over The Hump", DVD z teledyskami do piosenek z albumu "Over The Hump", płytę z niepublikowanymi dotąd utworami zespołu w wersjach demo, DVD z niepublikowanym wcześniej materiałem zawierającym zapis procesu nagrywania płyty "Over The Hump" oraz książeczke zawierającą 16 stron z niepublikowanymi dotąd zdjęciami zespołu. Fan box, którego premiera odbędzie się w dniu 25.10.2019, można przedpremierowo zamawiać na amazon.de.

9/5/2019
Zespół oficjalnie poinformował dzisiaj na Kelly Family Facebook Profile, że premiera najnowszego albumu The Kelly Family "25 Years Later" odbędzie się w dniu 25.10.2019. Będzie to płyta wydana z okazji 25-lecia istnienia zespołu. Na www.amazon.de można już zamawiać w przedsprzedaży najnowsze wydawnictwo, które dostępne jest w dwóch wersjach:

25 Years Later (Audio CD)
25 Years Later (Ltd.Over the Hump Fanbox)

8/4/2019
W dziale Foto-Galeria opublikowane zostały zdjęcia z koncertu Michael'a Patrick'a, który odbył się 03.08.2019 w Dresden. Bardzo dziękuję Anecie za zgodę na publikację zdjęć.

Michael Patrick Kelly: 2019.08.03 - Dresden Freilichtbuhne Grosser Garten JUNGE GARDE

8/4/2019
W dziale Foto-Galeria opublikowane zostały zdjęcia z koncertu Michael'a Patrick'a, który odbył się 19.07.2019 w Zwickau. Bardzo dziękuję Sylwii za zgodę na publikację zdjęć.

Michael Patrick Kelly: 2019.07.19 - Zwickau Freilichtbuhne

7/31/2019
W październiku odbędzie się trasa koncertowa "Meine Lieder - Meine Träume", promująca najnowszy solowy studyjny album Kathy "Wer Lacht Überlebt". Na Kathy Kelly Facebook Profile opublikowany został post, w którym Kathy zapowiada, że podczas koncertów wykonywać będzie piosenki w kilku językach i różnych stylach muzycznych, zapewniając jednocześnie o niezapomnianych wrażeniach.
Wszystkie informacje na temat trasy koncertowej Kathy dostępne są w dziale Daty Koncertów&Tv.


Kelly-Family.pl is an unofficial homepage which has been created so that you could learn more about The Kelly Family. All artists' names, information, materials and photos that you can find on this page are copyrighted to their respective owners and they are here only for personal use or other legal uses. Contact email address: kelly-family.pl@hotmail.com