1/31/2019
Wyemitowany w dniu 29.01.2019, w telewizji ZDF, program "Markus Lanz". Wśród gości programu zasiedli Joey oraz jego najstarszy syn Luke.

1/30/2019
Kathy poinformowała dzisiaj, na Kathy Kelly Facebook Profile, ze premiera jej najnowszego studyjnego solowego albumu zaplanowana jest marzec. Nad tym nowym projektem Kathy, wspólnie z producentem muzycznym Uwe Busse, pracuje już od ponad pół roku. Na płycie znajdzie się 11 nowych piosenek i będzie to pierwszy w całości niemieckojęzyczny album Kathy:

1. Wer lacht überlebt
2. Das Leben ist ein Zirkus
3. Torero, Senior und Clochard
4. Ein Jahr Paris
5. Du brichst mir das Herz
6. Colombina
7. Holland in Not
8. China Moon
9. Mobil Home
10. Commanders J.J.J.
11. Inchydoney (Das kleine Haus am Meer)

Dokładna data premiery płyty ogłoszona zostanie wkrótce.

1/28/2019
W niedziele odbył się czwarty odcinek programu "Dancing On Ice", w którym jednym z uczestników jest John tańczący w parze z Anette Dytrt. Jak dotąd para świetnie sobie radzi przechodząc do kolejnych odcinków decyzją głosów telewidzów.
Niestety podczas próby do niedzielnego występu, John upadł i uderzył się w tył głowy o lód. O całym zdarzeniu poinformowała Maite Itoiz - żona John'a. Pomimo zaistniałej sytuacji John i Anette zatańczyli w programie na żywo. Na szczęście ostatecznie wypadek okazał się niegroźny i po badaniach lekarskich John wrócił do domu.
Kolejny odcinek programu już w niedzielę o godzinie 20.15 w telewizji SAT.1.


1/28/2019
W dniu 12.01.2019 w arenie Velodrom w Berlinie odbył się koncert "Schlagerchampions 2019", którego gospodarzem był Florian Silbereisen. Wydarzenie transmitowane było na żywo w telewizji ARD, a wśród wykonawców na scenie pojawiła się Maite ze swoim solowym repertuarem oraz The Kelly Family. Zespół wystąpił w składzie Angelo, Joey, Kathy, Patricia i Paul. Nieobecność John'a spowodowana była udziałem w programie "Dancing On Ice" natomiast Jimmy nie wystąpił ze względów zdrowotnych.


1/13/2019
Wyemitowany w dniu 06.01.2019, w telewizji ZDF, reportaż o The Kelly Family w programie "History".
Kelly-Family.pl is an unofficial homepage which has been created so that you could learn more about The Kelly Family. All artists' names, information, materials and photos that you can find on this page are copyrighted to their respective owners and they are here only for personal use or other legal uses. Contact email address: kelly-family.pl@hotmail.com