5/23/2018
W związku z premierą albumu "Irish Heart" w dniu 25.05.2018 zaplanowana jest seria spotkań, podczas których Angelo podpisywał będzie płyty i robił wspólne zdjęcia z fanami. W związku z tym, że Angelo chce się spotkać z możliwie największą liczbą przybyłych osób, ilość autografów dla jednej osoby ograniczona została do dwóch, natomiast ilość wspólnych zdjęć do jednego. Ponadto podczas spotkań Angelo, wspólnie z dwoma towarzyszącymi mu muzykami, wykonywał będzie 2-3 piosenki na żywo. Wszystkie informacje na temat spotkań z Angelo dostępne są na Angelo Kelly Facebook Profile i w dziale Daty Koncertów&Tv.

5/18/2018
Już 25.05.2018 odbędzie się premiera najnowszego albumu studyjnego, który Angelo nagrał wspólnie z żoną i dziećmi. Na Angelo Kelly Facebook Profile opublikowane zostało wideo, które Angelo nagrał podczas pierwszego rozpakowywania, specjalnej limitowanej edycji płyty Fanbox "Irish Heart".
Na przykrywkach pudełek tysiąca sztuk wersji Fanbox, dystrybuowanych na rynku niemieckim przez sieć sklepów Media Markt, znalazł się własnoręczny podpis Angelo -> Wideo.
Płyta "Irish heart" wydana zostanie w kilku wersjach: album podstawowy, wersja Deluxe, płyta winylowa, Fanbox oraz w wersji Mp3.


5/6/2018
Wczorajszy występ Patrici podczas gali "Rosenball 2018" w Berlinie, gdzie wykonała swój najnowszy singiel "Together now".

5/5/2018
Patricia uczestniczy dzisiaj w gali Rosenball 2018 zorganizowanej na rzecz fundacji zajmującej się pomocą chorym po udarze mózgu. Dla Patrici temat udaru mózgu jest bardzo bliski ponieważ choroba ta dotknęła jej ojca. Podczas gali, która odbywa się w Berlinie, Patricia wykona premierowo swój najnowszy singiel "Together Now", z którego cały tegoroczny dochód przekazany zostanie na tę organizację, o czym Patricia poinformowała w poście opublikowanym na Patricia Kelly Facebook Profile.
Fragment najnowszego singla Patrici dostępny jest do odsłuchania na www.amazon.de.
Poniżej zdjęcia z dzisiejszej gali, podczas której Patrici towarzyszy mąż Dennis, a także wideo nagrane podczas przygotowań do wieczornego występu.5/4/2018
Dzisiaj w nocy odbyła się premiera najnowszego teledysku Angelo, któy powstał do piosenki "Irish Heart", promującej najnowszy solowy studyjny album, który Angelo nagrał wspólnie z żoną i dziećmi. Premiera płyty "Irish Heart" zaplanowana jest na dzień 25.05.2018. Wszystkie szczegóły na temat albumu, fragmenty utworów do odsłuchania oraz informacje o przedpremierowej sprzedaży płyty dostępne są na universal-music.de.Kelly-Family.pl is an unofficial homepage which has been created so that you could learn more about The Kelly Family. All artists' names, information, materials and photos that you can find on this page are copyrighted to their respective owners and they are here only for personal use or other legal uses. Contact email address: kelly-family.pl@hotmail.com