Barby Kelly

Barbara Ann Kelly urodziła się 28.04.1975 w Gamonal / Provincia de Toledo / Castilla-La Mancha w Hiszpanii. Jej rodzicami są Barbara Ann i Daniel Jerome. Otrzymała imię po swojej mamie, babci i prababci.
Barby jest bardzo uzdolniona artystycznie a jej wielką pasją, poza śpiewaniem, są balet i malowanie. Talent do baletu odziedziczyła po swojej mamie, zawodowej baletnicy, która była dla niej wielkim wzorem i motywacją. Od najmłodszych lat Barby uczęszczała na lekcje baletu, a swoje umiejętności wykorzystywała podczas występów z rodzeństwem. Dodatkowo Barby potrafi grać na akordeonie, gitarze akustycznej, gitarze klasycznej, keyboardzie, kongach i pianinie. Jest wykonawcą takich hitów Kelly Family jak piosenka "Baby Smile" czy "She's Crazy".
Barby przestała występować na scenie z The Kelly Family w 2001 roku z powodu trwającej od lat choroby i pogarszającego się samopoczucia. W 2002 roku wystąpiła gościnnie na płycie Kelly Family "La Patata" w piosence "Spinning Around". Pierwszy raz po wielu latach pojawiła się jako gość z rodziną na scenie na dwóch koncertach z trasy ''Stille Nacht'' w 2012 roku. Wystąpiła również gościnnie na najnowszym albumie The Kelly Family "We Got Love".
Barby zmarła w dniu 15.04.2021 po krótkiej chorobie. Tą bardzo smutną wiadomość przekazało jej rodzeństwo.