Barby Kelly

Barbara Ann Kelly urodziła się 28.04.1975 w Belascoáin w Hiszpanii. Jej rodzicami są Barbara Ann i Daniel Jerome. Otrzymała imię po swojej mamie, babci i prababci.
Barby jest bardzo uzdolniona artystycznie a jej wielką pasją, poza śpiewaniem, są balet i malowanie. Talent do baletu odziedziczyła po swojej mamie, zawodowej baletnicy, która była dla niej wielkim wzorem i motywacją. Od najmłodszych lat Barby uczęszczała na lekcje baletu, a swoje umiejętności wykorzystywała podczas występów z rodzeństwem. Dodatkowo Barby potrafi grać na akordeonie, gitarze akustycznej, gitarze klasycznej, keyboardzie, kongach i pianinie. Jest wykonawcą takich hitów Kelly Family jak piosenka "Baby Smile" czy "She's Crazy".
Barby przestała występować na scenie z The Kelly Family w 2001 roku z powodu trwającej od lat choroby i pogarszającego się samopoczucia. W 2002 roku wystąpiła gościnnie na płycie Kelly Family "La Patata" w piosence "Spinning Around". Pierwszy raz po wielu latach pojawiła się jako gość z rodziną na scenie na dwóch koncertach z trasy ''Stille Nacht'' w 2012 roku. Wystąpiła również gościnnie na najnowszym albumie The Kelly Family "We Got Love".
Kelly-Family.pl is an unofficial homepage which has been created so that you could learn more about The Kelly Family. All artists' names, information, materials and photos that you can find on this page are copyrighted to their respective owners and they are here only for personal use or other legal uses. Contact email address: kelly-family.pl@hotmail.com