10/9/2020
W dniu 27.11.2020 odbędzie się premiera specjalnego świątecznego albumu Angelo Kelly&Family Coming Home For Christmas. Płyta dostępna jest już w przedsprzedaży na lp.universal-music.de w wersji podstawowej oraz limitowanego fanboxa, który zawiera dwupłytowy album, bombkę na choinkę, wyjątkową książkę kucharską z przepisami, 3 pocztówki oraz płytę z piosenkami w wersji karaoke. Wszystko to zapakowane jest w piękne pudełko na ciasteczka w świątecznych kolorach.
Dodatkowo w 50 fanboxach umieszczone zostały złote bilety, które zabiorą zwycięzców na wyjątkowe spotkanie z Angelo Technikmuseum Speyer, podczas którego odbędzie się wspólne zwiedzanie łodzi i autobusu, które były kiedyś domami dla Kelly Family. Podczas spotkania będzie możliwość rozmowy i zadawania pytań, Angelo zaśpiewa dla uczestników piosenki, a na koniec będzie szansa na autografy i wspólne zdjęcie. Spotkanie zaplanowane jest na 20.03.2021.
Kelly-Family.pl is an unofficial homepage which has been created so that you could learn more about The Kelly Family. All artists' names, information, materials and photos that you can find on this page are copyrighted to their respective owners and they are here only for personal use or other legal uses. Contact email address: kelly-family.pl@hotmail.com